hlavní obrázek
turnaj

týmy

U09/7


  • 1. Union Altenfelden (AT)
  • 2. FK Čáslav (CZ)
  • 3. S.C. Air-Bel-1 (FR)
  • 4. S.C. Air-Bel-2 (FR)
  • 5. Centrum Sportu Asy-1 (PL)
  • 6. Centrum Sportu Asy-2 (PL)
  • 7. SV Günding (DE)
  • 8. TSV Karlsfeld (DE)
  • 9. SV Haidhausen (DE)
  • 10. Teutonia München (DE)

U10/7


  • 1. Spg WTJ Wartberg/Tragwein (AT)
  • 2. F.C. Coheran (CH)
  • 3. FC Kappel (CH)
  • 4. S.C. Air-Bel (FR)
  • 5. Arnhemse Boys Schuytgraaf-1 (NL)
  • 6. Arnhemse Boys Schuytgraaf-2 (NL)
  • 7. Centrum Sportu Asy (PL)
  • 8. SV Günding (DE)
  • 9. Italia München (DE)
  • 10. TSV Karlsfeld (DE)
  • 11. TSV Karlsfeld (DE)
  • 12. TSV 1865 Dachau (DE)

U11/7


  • 1. SC Gerin Druck Wolkersdorf (AT)
  • 2. Union T.T.I. St. Florian (AT)
  • 3. SV Raika Kolsass-Weer-1 (AT)
  • 4. SV Raika Kolsass-Weer-2 (AT)
  • 5. FC Bülach (CH)
  • 6. FV Rübenach (DE)
  • 7. Ringsted IF-1 (DK)
  • 8. Ringsted IF-2 (DK)
  • 9. Ringsted IF-3 (DK)
  • 10. S.C. Air-Bel (FR)
  • 11. SV Günding (DE)
  • 12. Italia München (DE)
  • 13. TSV Karlsfeld (DE)
  • 14. TSV Karlsfeld (DE)
  • 15. TSV 1865 Dachau (DE)
  • 16. FC Wacker München (DE)

U12/9


  • 1. Ask Schwadorf (AT)
  • 2. SV Hoge Bau Pöchlarn (AT)
  • 3. F.C. Coheran (CH)
  • 4. FK Neratovice - Byškovice z.s. (CZ)
  • 5. Ringsted IF-1 (DK)
  • 6. Ringsted IF-2 (DK)
  • 7. Fortis Juventus 1909-1 (IT)
  • 8. Fortis Juventus 1909-2 (IT)
  • 9. Centrum Sportu Asy (PL)
  • 10. TSV Karlsfeld (DE)
  • 11. TSV Schwabhausen (DE)

U13/9


  • 1. SV Raika Kolsass-Weer (AT)
  • 2. F.C. Coheran (CH)
  • 3. FK Rašovice (CZ)
  • 4. FK Rudná (CZ)
  • 5. FK Neratovice - Byškovice z.s. (CZ)
  • 6. FC Vysocina Jihlava (CZ)
  • 7. Ringsted IF-1 (DK)
  • 8. Ringsted IF-2 (DK)
  • 9. S.C. Air-Bel (FR)
  • 10. Avenir Vauban (FR)
  • 11. V.V. SHO (NL)
  • 12. Centrum Sportu Asy (PL)
  • 13. TSV Karlsfeld (DE)
  • 14. FC Aichach (DE)
  • 15. Spvgg Kaufbeuren (DE)
  • 16. FC Wacker München (DE)

U15


  • 1. FC Stadlau (AT)
  • 2. SV Raika Kolsass-Weer (AT)
  • 3. FC Küsnacht (CH)
  • 4. FC Wettswil/Bonstetten (CH)
  • 5. FK Rudná (CZ)
  • 6. FK Neratovice - Byškovice z.s. (CZ)
  • 7. FK Čáslav (CZ)
  • 8. FC Vysocina Jihlava (CZ)
  • 9. FC Union Heilbronn (DE)
  • 10. Ringsted IF-1 (DK)
  • 11. Ringsted IF-2 (DK)
  • 12. GJ Haut doubs Horloger (FR)
  • 13. V.V. SHO-1 (NL)
  • 14. V.V. SHO-2 (NL)
  • 15. V.V. Drachten (NL)
  • 16. TSV 1865 Dachau (DE)

U17


  • 1. Union Schlierbach (AT)
  • 2. SK Brederis (AT)
  • 3. FC Wettswil/Bonstetten (CH)
  • 4. FC Oetwil-Geroldswil (CH)
  • 5. FK Neratovice - Byškovice z.s. (CZ)
  • 6. FK Čáslav (CZ)
  • 7. TJ Šumavan Vimperk (CZ)
  • 8. Airone FC (IT)
  • 9. Kolping Boys (NL)
  • 10. Centrum Sportu Asy (PL)
  • 11. Eintracht Karlsfeld (DE)
  • 12. SV Raisting (DE)

turnaj podporován